אודות

יצירת קשר: אם אתם רוצים לשאול שאלה, להביע דעה, לבקש בקשה או סתם לשלוח פרחים, אתם מוזמנים לכתוב ל:

podcast @ hamishakia.co.il

 

אז מה היא המשחקיה?

במשחקיה, בכל שבועיים (פרק חדש יוצא בימי שלישי), אנחנו סורקים את עולם המשחקים כדי להביא לכם את התופעות המעניינות, המצחיקות וההזויות ביותר- בין אם במשחקי מחשב וקונסולות, ובין אם במשחקי תפקידים, קלפים ולוח. בתוכנית תמצאו גם ניתוחי עומק מרתקים על מגמות ותפיסות בעולם המשחקים, כמו גם סיקורים של אירועים חשובים (כגון אליפות ישראל במשחקי מחשב וכנסים שונים), ביקורות משחקים וראיונות עם אישי מפתח משפיעים בתעשייה. וגם שלל התברברויות. באתר שלנו תוכלו לראות מחשבות אקראיות, קישורים מעניינים ושלל מרעין בישין.

אז אם אתם אוהבים משחקים מכל מיני סוגים (או רק מסוג אחד) ורוצים לשמוע עליהם, לקרוא אודותם ולהשתתף בדיונים בנושאים שונים הקשורים להם, הצטרפו לניר, לאיתמר ולמשחקיה.

ומי האנשים שמאחורי המיקרופון?

איתמר ויסברג:

בן 32, מהנדס אלקטרוניקה, מקים האתר והאחראי על רוב התוכן בימים אלה.

איתמר נולד באז'רביגאן תחתית דרום סודן, שזה החלק הפחות טוב באזר'ביגאן סודן. גדל עם משפחה של ג'ירפות פילים שנטשו אותו כי היה גבוה עקשן מדי עבורם. בגיל חמש תיכנן ובנה בעצמו את הפלייסטיישן חצי, מחתיכות של קלקר, קרשים וגללי ג'ירפות וגבינת קוטג'. עלה לארץ במסגרת מבצע 'על כרעי תרנגולת', ושתל יער מכושף אמיתי וקנה ארון בגדים מנארניה שם יוכל להתרכז במשחקי תפקידים מרובי משתתפים משחקי לוח לשחקן יחיד עם עצמו.

אתם יכולים לכתוב לאיתמר בכתובת itamar @ hamishakia.co.il

 

אורחים חוזרים:

כיוון שאיתמר לא אוהב להיות לבד ליד מיקרופון, בכל פרק תוכלו לשמוע מישהו אחר לצידו. כמה מן האושיות הבולטות בתחום המשחקים עוזרות למשחקייה להיות מה שהיא ומשתתפות בהכנה, עריכה ופרסום הפרקים. ביניהם תמצאו את:

רן לוי: חצי מצוות מקימי המשחקיה, האדם שמאחורי "עושים היסטוריה". סופר, מרצה ואף מהנדס לעת מצוא.

ניר נירצקי: מאסטר למשחקי וידאו, כמה שיותר ישנים, יותר טוב. מומחה לצילום ועריכת וידאו והאדם שמאחורי The GamesTV .

זיו קיטרו: איש אשכולות מדופלם. כתב, סופר, עורך, מנהל תכנית המשחקולוגיה בבית ברל ואדם בעל חיבה עזה לשחקי תפקידים מפחידים.

ערן אבירם: משחקן רחב השכלה. מנחה בחסד, מתרגם מו"ד לעברית, חובב משחקי מחשב ובעל "טקטיקה" לשעבר.

גלעד ירניצקי: מומחה משחקי הלוח ומנהל פורום משחקי לוח. אפילו הוציא לאור משחק לוח משלו.

אילן גלר: מומחה משחקי וידאו למיניהם, העורך הראשי של "גיימר" ומפיק משחקים עבור נענע10.

עידן זיירמן: בלוגר, פודקאסטר וחובב זומבים ידוע.

 

 

הערה: אם זו הפעם הראשונה שלכם במשחקיה, אנו ממליצים להאזין קודם כל לפרק האחרון. הפרקים הראשונים הופקו באיכות נמוכה יותר ואינם מייצגים את המיטב שיש במשחקיה.

המשחקיה מתאכסנת על שרתי Vgames. תודה על המקום!

%d בלוגרים אהבו את זה: